Radość Biznesu (Joy of Business - Polish Version)


Radość Biznesu (Joy of Business - Polish Version)

By Simone Milasas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ? Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś?

About the Author

Format

Price

QTY

Book
Regular: $25.00 Country - Save: 0% ($0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: $25.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ? Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś?
Gdybyś kreował biznes z pozycji cieszenia się nim – co byś wybrał? Co byś w nim zmieni? Jakich dokonałbyś wyborów, gdybyś wiedział, że nigdy nie możesz odnieść porażki? Biznes jest RADOŚCIĄ, jest kreacją, ma w sobie pierwiastek twórczy. Może być PRZYGODĄ Twojego ISTNIENIA.

Simone Milasas, pochodząca z Australii jest dynamiczną liderką biznesu, która różni się od innych. Jest międzynarodową koordynatorką Access Consciousness® (www.accessconsiousness.com), założycielką Dobrych Wibracji dla Ciebie i kreatywną iskierką, która rozpaliła Radość z Biznesu (www.accessjoyofbusiness.com)

„Uwielbiałam czytać tę książkę. Przyczyniła się do zmiany wielu rzeczy. Widzę miejsca w biznesie, gdzie włożyłam tylko jeden palec w wodę, zamiast wybrać przygodę zanurzenia się w całości. Stałam się bardziej świadoma w jaki sposób komunikować się z ludźmi, którzy używają innego stylu komunikowania się niż mój. Kurczę blade, to dopiero przygoda! Simone, dziękuję za to, że przypomniałaś mi jak bardzo się różni mój biznes i sposób w jaki go prowadzę i dziękuję za przypomnienie, że wszystko jest możliwe – i nie ważne co mówiliby inni” - Diva Diaz, Australia

Simone Milasas is a dynamic leader who travels the globe demonstrating how to do business from a place of joy. She has been at the forefront of cutting edge business creation and development for over a decade. She sees the joy of possibility and future and knows that there is the prospect of possibility in every choice. 

As Simone says, “I would like the world to know that they can make a difference by every choice they make, and, by the action that they choose, they can change anything.” 

Now, as the Worldwide Coordinator of Access Consciousness which operates in over 170 countries, Founder and Creator of Joy of Business, and the author of the internationally acclaimed book JOY OF BUSINESS (currently available in over 10 languages), and Getting Out of Debt Joyfully, (currently available in over 5 languages), she is living proof that when we choose to ask questions and stop judging, we invite joy, ease and abundance into all areas of our life.

You can see more about Simone and the Joy of Business at www.simonemilasas.com and www.accessjoyofbusiness.com