Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Adrianou.

Více o mě i Adrianě, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu

www.easytouch.cz

Kontakt: lucie@easytouch.cz

Voir les cours à venir

Voir les cours à venir.

Date Événement Facilitateur Hôte Localisation Méthode
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Pas de cours à afficher.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Mes cours

ACCESS BARS®

Les Bars d'Access sont l'essence et la fondation d'Access Consciousness. Cela peut être le point de départ d'une merveilleuse aventure et quelque chose que tu ajoutes à ta vie qui t'aidera à créer avec plus d'aisance dans tous les domaines. Les Bars sont 32 barresd'énergies qui s'activent à l'intérieur et autour de ta tête et se connectent à différents aspects de ta vie. Touche une barre et tu commences à déblayer l'énergie enfermée dans cette zone ou aspect de ta vie par un simple toucher.

Échange Access Bars

Échanger les Access Bars® est un processus incroyablement nourrissant et doux pour toi et ton corps.Tu commences à ouvrir les portes à l'unité - où tout existe sans jugement. À un échange de Bars, tu pourras échanger les bars avec d'autres praticiens de ta région. C'est un moyen formidable de recevoir les bars régulièrement !

Lifting facial Access

Le Lifting facial Access est une manière merveilleuse de redynamiser ton visage et de renverser les signes du vieillissement sur le visage et à travers le corps tout entier.  Le toucher doux et apaisant appliqué sur ton visage et ton cou s'accorde avec les cellules de ton corps à restaurer, vivifier et régénérer.