Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů. Obě metody, které teď používám, toto umí skvěle. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to.

Access kurzy facilitujeme většinou ve dvou, společně s Adrianou Těšínskou, rády našim absolventům předáváme různé úhly pohledů, rozdílné energie, společně vytváříme VÍCE

Facilitujeme kurzy po celé České Republice i na Slovensku

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu

www.easytouch.cz

Kontakt: lucie@easytouch.cz

Exibir todas as próximas aulas

Próximas aulas

Data Evento Facilitador Host Localização Médio
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Nenhuma aula para exibir.


{{message}}

Minhas aulas

Classe de Barras de Access™

As Barras de Access são a base e a fundação de Access Consciousness. Elas podem ser o ponto de partida de uma grande aventura e pode ser algo que você inclui na sua vida que o ajudará a criar uma grande facilidade com tudo. As Barras são 32 barras de energia que correm através e ao redor da sua cabeça, conectadas a diferentes aspectos da sua vida. Toque uma Barra e você começa a limpar a energia presa àquela área ou àquele aspecto da sua vida, apenas por tocá-la.

Dar e Receber Barras de Access

Aplicar e receber Barras de Access é um processo incrivelmente energizante e gentil para você e seu corpo. Você começa a abrir as portas para a unidade - onde tudo existe sem julgamento. Em um evento de Dar e Receber Barras, você será capaz de trocar barras com outros praticantes de sua região. É uma maneira incrível de correr suas barras com frequência!

Access Facelift

O Access Facelift é uma maneira maravilhosa de rejuvenescer o rosto e reverter os sinais do envelhecimento do rosto e de todo o corpo. O suave toque calmante aplicado ao seu rosto e pescoço age nas células do seu corpo para restaurar, estimular e rejuvenescer.